Strona główna | Polityka Prywatności | Kontakt
                                            


Fajne fryzury

Każda kobieta pragnie mieć fajną i na czasie fryzurę. Fajne fryzury to takie jakie nam się podobają i chciałybyśmy mieć. Wciąż są modne włosy lekko falujące, proste lub upięte w efektownego i prostego koka. Eleganckie i stylowe fale to nawiązanie do tradycji hollywoodzkiego kina lat 40. efekt łagodnych, miękkich, pokręconych pukli można osiągnąć za pomocą wałków, klipsów lub lokówki. Proste włosy można uzyskać stosując prostownice i kosmetyki wygładzające pasma.

Fajne fryzury można zrobić samemu, wystarczy pomysł i chęci. Na wykonanie takiej fryzury nie potrzeba dużo czasu, wystarczy tylko przygotować szczotkę, suszarkę i odpowiedni kosmetyk do stylizacji w zależności, co chcemy zrobić. Fajne fryzury to też fryzury typu "Bob" które są modne właściwie zawsze. Pasma równej długości, z cieniowanymi końcówkami i twarzową grzywka pasuje każdej kobiecie.

Modne fryzury to takie które wyglądają na nie uczesane, fryzury targane wiatrem i układane palcami. Oprócz tego fajnie wyglądają włosy upięte w kok. Lecz włosy powinny być upięte swobodnie, luźno i roztrzepanie. Wrażenie kontrolowanego nie ładu mają sprawiać nawet te koki, które w salonach fryzjerskich układają profesjonaliści. Modne koki same w sobie są fajną fryzurą i ozdobą. Ich upięcie wcale nie musi być pracochłonne. Wystarczy jeden kosmetyk, zręczne palce i zwykłe spinki. I co ważne nie trzeba mieć długich włosów, bo kok można zrobić także z krótkich włosów. Mając taką fajną fryzurę możesz założyć prostą sukienkę i będziesz wyglądać bardzo elegancko.

Oto kilka przykładowych fajnych fryzur:
- włosy krótkie
*drapieżnie- na włosach rozprowadź lekką piankę i susz je na płaskiej szczotce, kierując pasemka z czubka głowy do przodu. Palcami zwilżonymi żelem uformuj pazurki
* dyskotekowo na włosy nanieś lotion. Susz suszarką, kierując nawiew powietrza od spodu. Rękami unoś kolejno pasma do góry i jednocześnie spryskuj je lakierem

- włosy półdługie
* klasycznie - w wilgotne włosy wgnieć piankę i wymodeluj je, nakręcając pasma pod spód. Długą grzywkę zaczesz na jedną stronę, posmaruj żelem, a końce wywiń w lok.
* zalotnie - na włosy nałóż krem fryzjerski. Z boku zrób nieregularny przedziałek. Wysusz pasma na okrągłej szczotce. Końce (z wyjątkiem dwóch pasm z przodu) wywiń na wierzch i lekko roztrzep.

- włosy długie
* prowokująco - w wilgotne włosy wgnieć żel lub piankę i wymodeluj je na grubej szczotce. Zrób ukośny przedziałek. Pasmo nad czołem uczesz gładko na bok i przypnij dwoma spinkami na wysokości skroni. * dziewczęco - umyj włosy szamponem zwiększającym objętość włosów. W wilgotne wgnieć piankę. Na środku głowy rozdziel włosy na boki i nakręć je na średniej grubości wałki. Susz gorącym nawiewem suszarki. Nie rozkręcaj ich, zanim nie wystygną. Po zdjęciu wałków włosy wyszczotkuj. Fryzurę utrwal lakierem.
Fryzury.sekrety-urody.net © 2007-2011