Strona główna | Polityka Prywatności | Kontakt
                                            


Fryzury damskie

Fryzury damskie są różnorodne. Dopasowuje się je do twarzy, stylu życia, do charakteru. Pragniemy takiej fryzury, aby odzwierciedlała naszą osobowość a zarazem była modna i na czasie. Chcemy czuć się w niej pięknie i komfortowo.

Dobry fryzjer potrafi z naszych włosów zrobić wyjątkową fryzurę, którą będzie chcieć nie jedna przyjaciółka. Niektóre kobiety preferują grzeczne fryzury zaś inne odstrzałowe, aby wykonać odstrzałową fryzurę wystarczy trochę fantazji, ale z umiarem. Można zrobić pasemka, balejaż, pofarbować, ale żeby wyszły najlepsze efekty musi to wykonać profesjonalny fryzjer. Lecz są fryzury damskie, które z łatwością możesz sama wykonać.

Oto kilka prostych przykładów na fryzurki grzeczne i nieco odstrzałowe:

- "grzeczne" fryzury damskie
* włosy krótkie - w umyte włosy wetrzyj piankę lub odrobinę żelu i susz je, przeczesując płaską szczotką. Podczas modelowania staraj się podnosić włosy przy skórze. Fryzurę spryskaj odrobiną nabłyszczacza. Spray trzymaj w odległości 20 cm od głowy - kosmetyk osiądzie wtedy na włosach równomiernie.

* włosy półdługie - w umyte i lekko podsuszone włosy wetrzyj piankę dodającą objętości. Modeluj pasma okrągłą szczotką, pasma po bokach kierując do przodu. Wysuszoną grzywkę zaczesz do góry, przygładź palcami zwilżonymi woskiem, podepnij wsuwkami albo ozdobną spinką. Włosy z tyłu lekko roztrzep rękami, końcówki podkreśl woskiem.

* włosy długie - umyte włosy spryskaj lotionem do układania i modeluj pasma za pomocą grubej, okrągłej szczotki. Zrób z boku przedziałek, włosy przy skroniach zaczesz za ucho. Fryzurę utrwal mocnym lakierem.

- "odstrzałowe" fryzury damskie

* włosy krótkie - w umyte włosy wetrzyj piankę i susz je, przeczesując płaską szczotką. Włosy z tyłu natapiruj. Rozetrzyj w dłoniach mocny żel i przeczesz palcami natapirowane pasma, kierując je do góry. Włosy z przodu usztywnij i uformuj je w wąskie pasma.

* włosy półdługie - zwilż włosy żelem w sprayu. Wysusz czuprynkę "pod włos". Gdy włosy będą już suche, podtapiruj pasma grzebieniem, by wydawały się bujniejsze. Włosy znad czoła i skroni zbierz rękami, zaczesz je do tyłu i zepnij małą klamrą.

* włosy długie - zrób z boku przedziałek. Grzywkę zaczesz do góry i przypnij spinką. Pasma znad skroni i z tyłu głowy zbierz rękami i zepnij z tyłu głowy klamrą w kształcie półksiężyca.
Fryzury.sekrety-urody.net © 2007-2011