Strona główna | Polityka Prywatności | Kontakt
                                            


Fryzury dla nastolatek

Każda nastolatka chce być modna i chciałaby mieć wyjątkową fryzurę. Nastolatki uwielbiają eksperymenty i wszelkie nowości. W tym sezonie modne są różnego typu opaski czy to z tworzywa sztucznego czy materiału. Za pomocą tego drobiazgu można stworzyć fajne fryzury dla nastolatek. Jest to praktyczny sposób, aby twoja fryzura zwracała uwagę. Opaskę można dobrać kolorystycznie do ubioru lub innych dodatków. Każdego rodzaju opaski są modne i nosi je po to by podkreślić fryzurę. Jest to świetny sposób zrobienia oryginalnej fryzury na każdą okazję. Inną zasadą jest to, że to młodzież kreuje modę a wszyscy się jej podporządkowują.

W tym sezonie modne są cztery rodzaje cięć tzw. country, freestyle, pop kultura, standard.

Styl country charakteryzuje się ostrym asymetrycznym cięciem np. wycięta grzywka, krótki jeden bok zaś drugi dłuższy.

W Freestyle dozwolone jest wszystko, ale najważniejsze jest zachowanie naturalnego nie ładu. Włosy powinny być mocno wycieniowane, najefektowniej to wygląda przy kręconych włosach.

Fryzury standardowe cechują się prostym cięciem, bez żadnych eksperymentów.

Popkultura inaczej cięcia awangardowe są to fryzury dla nastolatek najbardziej odważne. Są bardzo charakterystyczne. Wycięta grzywka, długości zróżnicowane, cięcia odsłaniające, podkreślające i rozjaśniające twarz to są cechy stylu awangardowego. Podsumowując fryzury dla nastolatek powinny być lekkie, zwiewne, odważne, podkreślające naturalne piękno, ale niezbyt wyzywające.

A to kilka prostych fryzur dla nastolatek:

- włosy krótkie
* ostro, prowokująco, czarująco - podsusz włosy, unosząc palcami pasma na czubku głowy. Potem lekko spryskaj kosmyki lekierem i dobrze je wysusz. Jeszcze tylko postaw na żel końcówki włosów i odjazdowa fryzura gotowa.

- włosy półdługie
* lekkość, swoboda i megawygoda- nanieś na umyte i podsuszone włosy porcję pianki do stylizacji. Nawiń na pasma (w połowie ich długości) 8-10 papilotów. Wysusz włosy, unosząc je przy nasadzie. Usuń papiloty. Zwichrz nieco fryzurę.

- włosy długie
* delikatne fale, 100% naturalności- podsusz włosy. Wczesz w pasma trochę pianki modelującej. Wydzielaj po kolei grube pasma, skręcaj je luźno w ślimaczki i przypinaj spinkami. Wysusz włosy. Gdy wyschną, usuń spinki. Zrób przedziałek z boku głowy i ułóż fale rękoma.
Fryzury.sekrety-urody.net © 2007-2011