Strona główna | Polityka Prywatności | Kontakt
                                            


Fryzury gwiazd

Fryzury gwiazd wydają się idealne, trudne do wykonania. Jak się okazuję Ty też takie możesz mieć. Każda kobieta może taką fryzurę (jak na przykład ma jej ulubiona gwiazda) zrobić u siebie w domu sama lub przy pomocy przyjaciółki.

Choć ich włosy wydają się piękniejsze to jednak nie znaczy, że my też takich nie możemy mieć. Wystarczy pójść do renomowanej drogerii i zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki, dobrane pod względem rodzaju Twoich włosów. Po krótkim czasie zauważymy zaskakujące efekty. Wiele fryzur gwiazd są łatwe w wykonaniu.

Oto niektóre z nich:

- włosy krótkie

* fryzura Meg Ryan - W wilgotne po umyciu włosy wetrzyj odrobinę pianki. Użyj suszarki z dyfuzorem, który podniesie je nieco u nasady. Po wysuszeniu końce włosów podkręć lokówką z grubą nasadką w formie szczotki i wetrzyj w nie piankę lub niewielką ilość łagodnego żelu.

* fryzura Magdy Mołek

Końcówki wywijaj na zewnątrz cienką szczotką, następnie utrwalaj: najpierw lekko lakierem, a potem żelem lub mocną pianką. Jeśli to ma być fryzura na wieczór, na końcówki możesz nałożyć żel z brokatem.

- włosy półdługie

* fryzura Brittany Murphy

Umyte i wysuszone włosy porozdzielaj na dość cienkie pasemka. Dokładnie natapiruj każdy pukiel za pomocą gęstego grzebienia. Następnie spryskaj wszystkie kosmyki mocno utrwalającym lakierem. Teraz każde pasemko oddzielnie skręć palcami w spiralkę i upnij, używając do tego wsuwek (pamiętaj, aby kosmyki nie były zbyt cienkie, bo upinanie stanie się męczarnią, a i sploty nie będą ładne. By uzyskać uroczy "artystyczny nie ład", wszystkie pasemka z grzywki przypnij na czubku głowy. Z kolei te z tyłu skręć w ślimaki i umocuj do góry tak, by wszystkie skręty znalazły się blisko siebie.

* fryzura Joanny Brodzik

Na wilgotne włosy nałóż piankę. Prostuj je, modelując na bardzo grubej szczotce. Dla wzmocnienia efektu, już po wysuszeniu, dodatkowo możesz użyć prostownicy. Na włosach tej długości zabieg potrwa nie dłużej niż kwadrans. Przedziałek zrób na wysokości zewnętrznego kącika oka. Grzywką zakryj część czoła.

- włosy długie

* fryzura Lindsay Lohan

Całość włosów rozdziel na dość szerokie pasma i nawiń na najgrubsze wałki rzepowe. Jeżeli Ci się bardzo śpieszy, możesz ostrożnie podsuszyć włosy suszarką. Dzięki temu pasma szybciej zyskają kształt. Teraz nakręć pojedyncze loki na lokówkę. Nawijaj na nią pasma tylko do połowy ich długości. Resztę pozostaw wolną. Jeśli chcesz mieć prawdziwą burzę loków, skręcaj jak najcieńsze pasemka. W dłoniach rozetrzyj trochę mocno utrwalającej pianki. Teraz zgniataj pojedyncze loki. Dzięki temu zabiegowi pasma będą trwalsze, a kosmyki sprawią wrażenie lekko wilgotnych. Całość utrwal lakierem.

* fryzura Sarah Michelle Gellar

Po wtarciu w wilgotne włosy sporej ilości odżywki wygładzającej, nakręć pasma na grube wałki. Kosmyki podniosą się, staną się gładkie i lśniące. Będą również łatwiejsze do układania, kiedy wyschną. Zdejmij wałki po 30 minutach. Pasma rozczesz grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. Końce włosów zakręć cienką lokówką, żeby tworzyły anglezy (spiralne loczki). Włosy sczesz do tyłu i zwiąż w dwa luźne kucyki, tak aby cieńszy z nich znajdował się niżej, grubszy 2-3 cm. wyżej. Kosmyki z grzywki powinny opadać na twarz. Gotową fryzurę utrwal lakierem.
Fryzury.sekrety-urody.net © 2007-2011