Strona główna | Polityka Prywatności | Kontakt
                                            


Fryzury wieczorowe

Do pracy wybierasz praktyczną fryzurę. Jednak wieczorem na imprezie, randce chciałabyś zabłysnąć? Na wieczorne spotkania można pozwolić sobie na trochę więcej ekstrawagancji niż w ciągu dnia. Fryzury wieczorowe możemy same stworzyć, nie potrzebujemy wykwalifikowanego stylistę czy fryzjera. Super fryzury wieczorowe możesz uczesać sama.

Nie można tylko zapomnieć o kilku zasadach: do modelowania przystępuj, gdy włosy lekko przeschną (mokrym trudno nadać pożądaną linię); nie przesadzaj z ilością kosmetyków do stylizacji, bo będą przyklapnięte i będą wyglądać nienaturalnie a przecież chcesz wyglądać pięknie. A jeśli uwielbiasz upięcia lub koki pamiętaj, że do tych fryzur wieczorowych najlepiej nadają się "wczorajsze włosy" (świeżo umyte są zbyt sypkie). Na wieczór są dozwolone wszystkie odważne fryzury, wszystko zależy od wygody i upodobań. Możemy je rozpuścić i nadać im piękny kształt, można je pokręcić lub wyprostować. Aby nadać dłuższy efekt i wytrzymały przez dłuższą część wieczoru, utrwal fryzurę lakierem np. zwiększającym połysk. Dzięki temu będą wyglądać bardziej ponętniej.

Oto propozycje fryzur na wieczorne spotkania:
- włosy krótkie
* awangardowo - na włosach rozczesz grzebieniem piankę. Następnie modeluj włosy szkieletową szczotką, podwijając końcówki pod spód. Pasma wygładź rękami i załóż za uszy. Grzywkę podtapiruj, zaczesz do góry i utrwal mocnym lakierem.
- włosy półdługie
* finezyjne upięcie - włosy znad czoła podtapiruj, by uniosły się u nasady, zaczesz do tyłu i razem i pozostałymi pasmami zaplataj w luźny dobierany warkocz. Zbyt krótkie, opadające na kark, kosmyki zaczesz do góry i przypnij ozdobnymi wsuwkami. Uczesanie utrwal mocnym lakierem.
- włosy długie
* poskromione pasma - wilgotne pasma spryskaj obficie lekkim lotionem. Grzywkę zaczesz na bok. Włosy modeluj grubą, okrągłą szczotką, unosząc je u nasady. Następnie podwijaj postrzępione końcówki do góry. Uczesanie utrwal lakierem.
Fryzury.sekrety-urody.net © 2007-2011