Strona główna | Polityka Prywatności | Kontakt
                                            


Szczotki do włosów

Poznaj szczotki do włosów jest ich kilkanaście a zapewniam że warto wiedzieć którą jaką fryzurę ułożyć. Fryzjerzy w swojej torbie mają kilka szczotek, poznaj do czego mu aż tyle. Wiedz że nie ma takiej szczotki która by ułożyła wszystkie fryzury, stąd tyle rodzajów:

1. Drewniana, okrągła z naturalnego włosia - idealna do układania długich włosów. Jeśli masz takich kilka szczotek to ułożenie perfekcyjnej fryzury nie zajmie Ci wiele trudu. W Wilgotne włosy wmasuj piankę do stylizacji włosów i podsusz. Kolejno pasma nawijaj na szczotki i podgrzej je ciepłym strumieniem, na chwilę pozostaw i ściągnij szczotki. Fryzura gotowa.

2. Półokrągła szkieletowa - idealna dla włosów półdługich. Za pomocą tej szczotki można ułożyć kędziorki. Wilgotne włosy rozczesz szkieletową stroną szczotki. Po tym spiralnie nakręcaj kosmyki na szczotkę i podsusz ciepłym strumieniem. Loczki roztrzep palcami i utrwal żelem.

3. Owalna - stworzona do podwijania końcówek i szczotkowania długich włosów

4. Okrągła z ceramiczną obudową - dobra do modelowania krótkich włosów, obudowa ogrzewa się po przez ciepły strumień z suszarki, dzięki czemu fryzura jest lepiej utrwalona i dłużej będzie się trzymać.

5. Ze sztywnym plastikowym włosiem nie równej długości - idealna do rozczesywania peruk.

6. Wąska, drewniana ze szpiczastym czubkiem - idealna do formowania grzywki, przydatna do formowania koka.
Fryzury.sekrety-urody.net © 2007-2011