Strona główna | Polityka Prywatności | Kontakt
                                            


Włosy cienkie

Włosy cienkie są częstym problemem tych kobiet któe mają kręcoene włosy, lub jasne ale są też inne wyjątki. Przedstawiamy Ci ważne i niezbędne porady przy tym rodzaju włosów. Ważna jest pięlęgnacja włosów. Przedewszystkim zrezygnuj z szamponów do wszystkich włosów i do normalnych. Uzywaj szamponów do włosów cienkich i delikatnych. Takie Preparaty dodają włosom objętości. Wzbogacone są specjalnymi elektrostatycznymi cząsteczkami, które powodują że pojedyncze pasma odpychają się od siebie co w rezultacie powoduje że włosy wydają się na grubsze i pełne energii.

Do pielęgnacji włosów cienkich idealne są płukanki z ziół i owoców. Pokrzywową lub gruszkową stosuj do ciemnych włosów zaś płukanka z rumianku do jasnych. Pokrzywa wzmacnia cebulki włosowe i zapobiega łuszczeniu się skóry. Liście gruszki natomiast zapewniają miękkość i zapobiegają wypadaniu. Rumianek dba o jedwabistość i gładkość włosów oraz o ich piękny kolor. Zalej 4 łyżeczki suszonych ziół 2 szklankami wrzącej wody i pozostaw na 20 minut pod przykryciem. Gdy płukanka przestygnie, odcedź go przez sitko i używaj płynu do ostatniego płukania włosów po myciu. Ważna!!! Nie uzywaj świeżych liści gdyż one lekko farbują włosy na zielono.

Nie używaj odżywek bez spłukiwania, zbyt obciążają cienkie kosmyki. Nie stosuj też mocnych pianek, lakierów i preparatów nabłyszczających. Wybierajh kosmetyki do stylizacji włosów przeznaczone do Twoich włosów które też działają utrawalająco i nabłyszczająco lub wzmacniają włosy.

Włosy kręcone będą lepiej się układać i rozczesywać i mniej się puszyć, jeśli zastosujesz odżywkę lub maseczkę z silikonem. Rozprowadź ją na wilgotnych włosach po umyciu włosów, potrzymaj 3 minuty i spłucz letnią wodą.
Fryzury.sekrety-urody.net © 2007-2011