Strona główna | Polityka Prywatności | Kontakt
                                            


Wypadanie włosów

Kondycja włosów zależy od Twojego stylu życia i stanu zdrowia. Wypadanie włosów jest coraz częstszym zjawiskiem a to z powodu złych przyzwyczajeń, szybkiego stylu życia i zaniedbywanie siebie. Zdrowe i zadbane włosy są naszą wizytówką, sprawiają że każda z nas staje się atrakcyjna i takie też się czujemy. Nie doskonałości ciała można zatuszować ubraniem, twarz make-upem zaś jak włosy zakryć? te wypadające? W czapce reszte życia z pewnością nie chcesz spędzić.

Włosy wręcz nienawidzą farbowania, trwałej ondulacji czy suszenia gorącym strumieniem powietrza. Najłatwiej sięga nam się po szampony i odżywki na wypadające włosy lecz to nie wystarczy aby Twoje włosy się wzmocniły. Efekty są krótkotrwałe gdyż włosy są martwe na całej swej długości i nie wchłaniają substancji z zewnątrz. Odżywianie włosów więc powinno się rozpocząć w fazie ich wzrostu czyli przy cebulkach. Jak to zrobić? poprzez odpowiednie dobranie witamin i minerałów.

Zdrowy styl życia to witaminy, mienerały i aminokwasy a tego nam w największej mierze brakuje. One wpływają na stan włosów, skóry i paznokci. Jeśli dostarczas organizmowi te elementy w odpowiedniej ilości to Twoje włosy są piękne i zdrowe. Jeśli Twoja dieta zawiera mało warzyw i owoców, produktów zbożowych, ryb, żyjesz w stresie, uprawiasz intesywnie sport lub odchudzasz się Twój organizm domaga się witamin gdyż pewnie mu tego brakuje. Wówczas włosy tracą swoją energię, są bez blasku i następuje wypadanie włosów.

Jeśli zauważysz u siebie oznaki nadmiernego wypadania włosów warto przejrzeć swoje menu i zobaczyć czego Ci brakuje. Najłatwiejszym sposobem jest sięgnięcie po witaminy w kapsułkach np Ha-Pantoten. Zawierają one 22 składniki - witaminy, minerały i aminokwasy niezbędnych dla Twojego zdrowia i urody.
Fryzury.sekrety-urody.net © 2007-2011