Fryzury męskie

Mężczyźni tak jak kobiety też pragną zmienić lub poprawić swój wizerunek. Za pomocą nowej fryzurki tak też może się stać. Fryzury męskie tak jak inne wymagają stylizacji i pomysłu. Mężczyzna sam może stworzyć oryginalną fryzurę. Jest z reguły bardziej skłonny na eksperymentowanie ze swoja czuprynką. Może obciąć całkiem na krótko, ale również może je pozostawić dłuższe. Na ładnie wystylizowane, dłuższe włosy może sobie pozwolić każdy mężczyzna.

W obecnych czasach modny jest tzw. irokez, średniej długości i starannie wykonany najlepiej u profesjonalnego fryzjera. Słynnym fryzjerem, który opatentował tą szałową fryzurę jest Vidal Sassoon. Jest to fryzura bardzo ciekawa i intrygująca ale też wymaga codziennego ułożenia. Mężczyźnie o krótkich włosach nie potrzeba dużo czasu aby ułożyć fajną fryzurę. Czasami wystarczy użyć odrobinę pianki lub żelu, delikatnie wgnieść we włosy i wymodelować według własnego gustu i fantazji. Nie powinno się przesadzać z ilością środków do stylizacji włosów gdyż ich nadmiar może wywołać negatywny efekt. Włosy będą wyglądać na posklejane.

Co raz częściej staję się modne że mężczyźni farbują sobie włosy lub wykonują balejaż albo pasemka. Pasemka rozświetlają twarz a włosy wyglądają jakby były muśnięte słońcem.

Propozycje fryzur dla mężczyzn:

– dla mężczyzn, którzy wolą fryzury o większej objętości, proponuje się fryzurę bardziej efilowaną brzytwą. Końcom nadano lekkich mahoniowych refleksów. Przy pomocy pianki lub żelu włosy delikatnie zaczesane palcami do tyłu, nadają nienagannego i szykownego stylu.

– urok krótkich włosów pozwala zaoszczędzić sporo porannego czasu przy czesaniu. Wielu mężczyzn chce szybko przygotować się do wyjścia. Ta wersja jest tez dobra dla mężczyzn, którzy mają aktywny tryb życia.

– trochę dłuższe włosy w kolorze kasztanu, w którym kontrastują platynowe kosmyki. Strzyżenie wykonane wyłącznie efilowaniem. Włosy czesane woskiem tak, aby końcówki sterczały.

[custom-related-posts title="Zobacz także"]