Modne i efektowne fryzury ślubne

Ten najpiękniejszy dzień powinien być dopięty do samego końca. Jednym z etapów jest dobranie wspaniałego uczesania, które będzie razem z suknią tworzyć jedną całość.
Dlatego też chętnie podpowiem jakie fryzury są modne dla panien młodych.

Rozumiem, że włosy masz zdrowe i pełne blasku. Suknia wisi gotowa w garderobie. Już wiesz jaki masz kształt buzi. Pozostało wybrać odpowiednią fryzurę.

Szyk i elegancja oraz młodość to sama radość w oczach przyszłej mężatki.

Wspomnę tylko, że aktualnie modne są kucyki misternie uplecione z pięknymi dodatkami. Do wykonania możesz użyć kucyka na klipsie lub tzw. kucyka oplatanego.
Dobierzesz tylko kolor i gęstość oraz długość. Resztą zajmie się dobry stylista.

Warkocze dla panien o pięknych włosach i nie tylko szczególnie romantyczek. Plecione warkocze francuskie, kłosy i wiele innych różnych sposobów wykonania.
Cienkie włosy nie stanowią problemu. Możesz śmiało skorzystać z dopinek Clip- in. Mogą one zagęścić włosy bez możliwości rozpoznania, które to właściwe.

Jakie modne fryzury ślubne wykonamy z długich i półdługich włosów?

Jeśli uwielbiasz styl boho. To i fryzurze nadaj lekkości i naturalności. Mile widziane wianki, opaski, plecionki.

Rozpuszczone pofalowane włosy nadadzą fryzurze romantyczności.

Do rzadszych włosów możesz doczepić treski flip in. Niewidoczna gołym okiem zagęści włosy a ty będziesz cieszyć się z romantycznych loków.

A co dla wielbicielek krótkich włosów?

Prawidłowo obcięte są elegancją samą w sobie. Błyszczące ozdoby, opaski, wsuwki, ozdobne grzebienie i wiele innych dodatków aż prosi się o upiększenie uczesania.
Jeśli fryzjer zaproponuje Ci dopinki rozważ ten pomysł. On ma świeże spojrzenie na twoją twarz. Widzi oczami artysty. A doczepy czy dopinki są wielokrotnego użytku.
Postaw na naturalność i młodość.

Messy bun tzw niedbały z pozoru kok jest zaplanowany. Modny jest klasyczny kok. Użyj do niego fantazyjnych ozdób biżuteryjnych.
Szybki do wykonania i długo utrzyma się podczas wielu godzin uroczystości.

Kok hiszpański, Uzyskasz go przez zaczesanie gładko włosów i upięcie nad karkiem.
Tutaj mile widziane włosy gładkie jak tafla.

[custom-related-posts title="Zobacz także"]